1+kk, 40 m2, 1-2 osoby

Přízemní apartmán s vybavenou kuchyní, jídelním koutem, manželskou postelí a koupelnou se sprchovým koutem, s vlastním vchodem a terasou. 

3+kk, 76 m2, 1-3 osoby

 Prostorný apartmán v přízemí s vybavenou kuchyní, jídelním koutem, obývacím pokojem, dvěmi ložnicemi a velkou koupelnou s vanou a sprchovým koutem.

3+kk, 67 m2, 2-4 osoby

Luxusní apartmán v přízemí s vybavenou kuchyní, jídelním koutem, obývacím pokojem se vstupem na terasu, dvěma ložnicemi s vlastními koupelnami se sprchovými kouty.

2+kk, 29 m2, 1-2 osoby

Útulný apartmán pro páry s vybavenou kuchyní, jídelním koutem a posezením. Ložnice s manželskou postelí, koupelna se sprchovým koutem.


3+kk, 47 m2, 1-3 osoby

Komfortní apartmán v prvním patře s vybavenou kuchyní, jídelním koutem, obývacím pokojem a dvěma ložnicemi. Koupelna se sprchovým koutem.

3+kk, 77 m2, 1-4 osoby

Rozlehlý apartmán s vybavenou kuchyní, jídelním koutem a obývacím pokojem. Dvě ložnice, koupelna s vanou a sprchovým koutem.

3+kk, 96 m2, 2-4 osoby

Romantický apartmán ve druhém podlaží s vybavenou kuchyní, jídelním koutem a obývacím pokojem. Ložnice s manželskou postelí, v mezonetu další dvě jednolůžka.

4+kk, 120 m2, 2-6 osob

Nadstandardní apartmán s výhledem na zámek a kostel. Vybavená kuchyně s jídelním koutem, obývacím pokojem a třemi ložnicemi. Koupelna se sprchovým koutem.