O nas

Těšíme se na vaši návštěvu!

Lenka & Jan Willem

O nás

Jsme nadšený mladý pár, který se v roce 2019 rozhodl postupně odkoupit chátrající dům v blízkosti historického centra Tachova. S velkým nadšením jsme se pustili do obnovy této krásné historické budovy a v roce 2023 jsme dokončili citlivou rekonstrukci, která dodala nový život tomuto krásnému objektu.

Vzhledem k našemu zápalu pro cestování a pohostinnost jsme se rozhodli, že chceme nabídnout návštěvníkům Českého lesa kvalitní a nadstandardní ubytování. Proto jsme se rozhodli začít provozovat apartmánový komplex, kde hostům nabídneme vysokou úroveň služeb v komplexně zařízených apartmánech.

V našem apartmánovém komplexu naleznete moderní a vkusně zařízené apartmány, které jsou vybaveny veškerým komfortem, jaký si hosté mohou přát. Interiéry jsou promyšleně navrženy s důrazem na pohodlí a estetiku, takže se budete cítit jako doma. Vybavení apartmánů splňuje nejvyšší standardy a zahrnuje například plně vybavenou kuchyňskou linku s myčkou nebo kávovarem, televizi, Wi-Fi připojení a mnoho dalšího.

Jsme hrdí na to, že náš apartmánový komplex se nachází v historické části města Tachova, v těsné blízkosti centra a v památkové zóně. Hosté se tak mohou snadno dostat ke všem památkám, obchodům, restauracím a kulturním akcím. Kromě toho jsme pro hosty zkrášlili zahradu, kde si mohou užít odpočinek a relaxaci.

Zkrátka a dobře, jsme nadšení, že můžeme nabídnout kvalitní a nadstandardní ubytování v jedinečném prostředí historického města Tachova. 

O našem apartmánovém domě

V historické části města Tachova v památkové zóně poblíž centra se nachází krásně zrekonstruovaný historický dům, který nabízí 8 moderních apartmánů. V přízemí domu se nachází 3 apartmány, stejný počet najdete i v prvním patře, zatímco ve druhém patře se nacházejí pohodlné mezonetové apartmány. K budově patří nádherná zahrada, kde si hosté mohou užít slunečné odpoledne a posedět s přáteli třeba při grilování. Kola lze uschovat v zahradním domku a zároveň je možnost zde nabíjet elektrokola. V okolí, vzdáleném asi 100-200 metrů, se nachází skvělé restaurace, jako je například Mami Restaurant nebo River Restaurant nebo Venny café – na tyto všechny od nás dostanete slevové vouchery na konzumaci. Pro milovníky sportu jsou v okolí sportovní aktivity, jako je plavecký bazén, tenisové a bowlingové centrum, zimní stadion, skate park, fotbalový a hokejový stadion, které jsou vzdáleny asi 500 metrů. Parkování před domem a v okolí je zdarma.

Previous slide
Next slide